Otomatik Tanıma/Veri Toplama ürünleri konusunda zengin bir ürün portföyüne sahip olan Barkod Bilişim, ürünlerini yurt içi destek ve servis güvencesi ile sunmaktadır. Şirket tarafından satılan her bir ürün için donanım ve yazılım desteği sürekli olarak sağlanmaktadır. Satışı yapılan ürünler ile ilgili her türlü eğitim, yedek parça tedariki satış sonrası hizmetler olarak sunulmaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda hep en iyi olmayı ve en yüksekte yer almayı hedefleriz.

Ürün ve satış sonrası teknik desteğimizin müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmesi, değişen müşteri istek ve ihtiyaçlarına uyum sağlayabilmemiz, çalışanlarımızın müşteri odaklı bir bilince sahip olmaları ve eylemlerimizin hareket noktasının müşteri odaklılık olmasının avantajlarının sağlayacağı faydaları biliyoruz ve buna göre hareket ediyoruz.


Barkod Bilişim tarafından sektöre sunulan yazılımlar, depo ve ambar yönetimi, lojistik ve sevkiyat sistemleri, sıcak satış-sipariş sistemleri, sayaç okuma, parkomat, kargo otomasyonu, entegrasyon yazılımları ve özel çözümler gibi operasyonel programlar ve bu faaliyetlerin tümünü kapsayan ürün yelpazesi ile müşterilerine gerekli olan hızı ve dinamizmi sunmaktadır.

Cihazlarımız Elektrik-Su Doğalgaz (CNG, LNG) Sayaç okumaları, sahada sıcak satış, kargo teslimatları, market ve mağazacılık uygulamaları, restoran, bar, cafe uygulamaları, ile mobil uygulamalar, bakım, inşaat kontrolü gibi çalışmalarda sahada belgelendirme uygulamaları için geliştirilen çözümler de kullanılmaktadır.